Supportersvereniging

van de Koninklijke Harmonie van Gronsveld

Route Kunstweekend

Vul hier uw adresgegevens in.


Inloggen

Lijst van deelnemers aan het Kunstweekend Kasteel Rijckholt 2018.

1 Helmie Skrabanja keramiek   www.helmieskrabanja.nl  
2 Peter Hermans expressionischtische schilderijen www.peterhermans.nl    
3 Annelie Pieters keramiek www.anneliepieters.com  
4 Ronald Laar van brons www.ronaldvanlaar.nl    
5 Eer Dirkx metaal https://www.facebook.com/EerDirkx
6 Waldie Wetten van objecten mixed media www.waldievanwetten.nl  
7 Gerreke Veen van keramiek, brons, neolith www.ecru.nl    
8 Loes Korsten Meijer edel metaal nvt    
9 Louk Weyers kunsthars, papier-maché www.loukweyers.nl    
10 Carla Muijrers-Noppeneij schilderijen www.carla-muijrers-noppeneij.exto.nl
11 Ted Vroemen steen www.tedvroemen.nl    
12 Babke Moelee brons www.babkemoelee.nl    
13 Godelieve Groot de brons nvt    
14 Jozef Es van keramiek www.esvo.nl    
15 John Penning metaal www.jpssclupturen.nl    
16 Kasper Gouw de brons www.kasperdegouw.nl    
17 Lei Hannen keramiek www.leihannen.nl    
18 Jan Wijers keramiek www.janwijers.nl    
19 Marie-Jose Poublon brons nvt    
20 Leo Scholl steen www.icara-art.nl    
21 Huub Kuepers glas www.hkglasfusion.nl    
22 Riekje Isbrucker lyrisch abstracte schilderijen www.riekjeisbrucker.nl    
23 Miep Mostard  brons ander materiaal www.miepmostard.exto.nl  
24 Marie-Jose Meer van der brons www.galeriedekleinetuin.nl  
25 Hanny Delahaye brons www.hannydelahaye.nl    
26 Jean Groenendijk brons www.atelierjean.nl    
27 Marianne Hoedemaekers edel metaal www.mijnsieraad.com    
28 Guus Rondagh assemblages www.alasign.nl    
29 Linda Jöbses schilderijen nvt    
30 Corine Ritzen keramiek www.keramiekpassie.nl    
31 Selly Mares lyrisch abstract expressionisme www.sellymares.com    
32 John Stultjens steen www.johnstultjens.exto.nl  
33 Chris Gadiot brons www.bronsart.nl    
34 Mieke Stickelbroeck edel metaal www.orafarte.com    
35 Jan Tobben metaal www.jantobben.exto.nl    
36 Jo  Dieteren metaal RVS nvt    
37 Gwendolijn Koppert kunstobjecten porselein www.gwendolijnkoppert.nl  
38 Anita Dinghs schilderijen van vilt www.woolart.nl    
39 Edith Tergau keramiek www.edithtergau.nl    
40 Ineke Voigt schilderijen www.voigtpaintings.nl    
41 Huub Simons glas met zwerfkeien nvt    
42 Mathy Engelen zeefdrukken/aquarellen www.mathyengelen.be    
43 Toine Dekkers brons www.toinedekkers.nl    
44 Liat Bassan-Ulmer glas www.liartglass.com    
45 Vivienne Debats-Smids kunst met boeken vivienne debats/facebook  
46 Ria Erckens schilderijen/brons nvt    
47 Marije Engelen schilderijen www.marijeengelen.nl    
48 Dagmar Colen portrettekeningen www.dcportrettekeningen.nl  
49 Lia Craen de schilderijen www.pictum.nl    
50 Leo Maesen  etsen www.leomaesen.exto.nl  
51 Agnes Debets mixed media schilderijen www.atelierdebets.nl    
52 Jan Teunissen realistische schilderijen www.janteunissen.com    
53 Brosie Dritty edel metaal www.brosiedritty.nl    
54 Irma Paans schilderijen nvt    
55 Hans Raymaekers fotografie www.acclararefoto.com    
56 Ankie Vrolings keramiek www.ankievrolings.nl    
57 Bert Vissers schilderijen www.bertvissers.nl